Kaş & Likya (K. Bayramı)

Gurme Tur 16-19 Haziran 2024 Kurban Bayramı Tur Tarihi : 2024-07-23
Kaş, Andifli Mahallesi, 07580 Kaş/Antalya, Türkiye TÜRKİYE

KAŞ & LİKYA
KAŞ-KEKOVA TEKNE TURU-BATIK ŞEHİR-KALEKÖY SAKLIKENT-KAPUTAŞ PLAJI PATARA ANTİK KENTİ & PLAJI-KALKAN-ADRASAN-OLYMPOS-ANTALYA…
16-19 Haziran 2024 Kurban Bayramı
ADANA’DAN UÇAKLI BUTİK TUR
3 Gece Kaş’ta Konaklama, Tüm Turlar, Yemekli Saklıkent Jeep Safari, Yemekli Kekova Tekne Turu, Kaş Restoranlarında 3 Akşam Yemeği Dahil!


1.GÜN / 16 HAZİRAN 2024 / ADANA-ANTALYA-ÜÇAĞIZ-BATIK ŞEHİR (KEKOVA)-KALE KÖY-SİMENA-KAŞ

Sabah saat 04:30’da Adana Havalimanı Pegasus Havayolları kontuarında buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası 05:55’de Antalya’ya hareket. Uçağımız saat 07:05’de Antalya Havalimanına varacak olup alanda bizleri bekleyen aracımızla Kekova’ya hareket. Üçağız Köyü’ne varış ve Teknemize biniş yapacağız. Bu turumuzda Kekova bölgesinin muhteşem koylarında yüzmenin keyfine varacaksınız, teknemiz MS 141 ve 240 yıllarında yaşanmış büyük depremler sonucu sular altında kalmış Batık Şehir (Kekova) üzerinde tarihe teğet geçerken, su altında kalmış batıklar sizleri büyüleyecek. Tersane Koyu ve Akvaryum Koyu’nda verilecek yüzme molaları sonrası Teknemizde alacağımız öğle yemeği sonrası Korsan Mağarası’nı görüp Kaleköy’e gideceğiz. Tarihi Antik Likya Medeniyetine dayanan ve Simena olarak adlandırılan Kaleköy’de vereceğimiz molada köyün renkli sokaklarından geçerek muhteşem bir manzarayı fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Tur sonrası Üçağız’a dönüş ve Akdeniz’in incisi, beyaz badanalı evleri, Akdeniz’in maviliklerine irili ufaklı koylarla uzanmış Çukurbağ yarımadası ile sizleri kendisine hayran bırakacak Kaş’a hareket. Kaş merkezde bulunan otelimize varış ve odalara yerleşme. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve akşam yemeği alacağımız restoranımıza hareket. Yemek sonrası Kaş’ın keyifli akşamları sizleri bekliyor. Konaklama Kaş’ta

2.GÜN / 17 HAZİRAN 2024 / SAKLIKENT JEEP SAFARİ-PATARA-KAPUTAŞ PLAJI-KALKAN-KAŞ
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından keyifli bir gün bizleri bekliyor. Saklıkent Jeep Safari programımız için otelimizden hareket edip ilk durağımız olan Üzümlü Köyü’nde gözleme ve çay ikramının ardından köyde başlayan su savaşıyla çocukluk yıllarınıza geri döneceksiniz. Uzman rehberimizi eşliğinde Saklıkent Kanyonunda yapacağımız yürüyüş sonrasında kanyonundan doğan buz gibi kaynak suyun içerisine kendinizi bırakıp akan nehirde yüzme imkanı bulabileceksiniz. Bu adrenalin ve keyif dolu aktivite sonrasında Gizlikent Şelalesi’ne geçeceğiz burada yapacağımız keyifli bir yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından öğle yemeğimizi alacağız. Öğle yemeği sonrası Likya medeniyetinin önemli bir şehir olan Patara Antik Kenti’nin içinden geçerek Patara Plajı’na ulaşacağız. Patara Plajı’da verilecek yüzme molamızın ardından şirin tatil beldemiz Kalkan üzerinden Kaputaş Plajı’na hareket edeceğiz. Burada da verilecek yüzme ve fotoğraf molası sonrası Kaş merkezde bulunan otelimize dönüş ve dinlenme. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve akşam yemeği alacağımız restoranımıza hareket. Yemek sonrası Kaş’ın keyifli akşamları sizleri bekliyor. Konaklama Kaş’ta

3.GÜN / 18 HAZİRAN 2024 / KAŞ (MEİS YUNAN ADASI, DENEME DALIŞI)
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Kaş’ta gönlünüzce geçireceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Arzu eden misafirlerimiz Kaş’a sadece 6 km uzaklık bulunan Yunanistan’ın en küçük ve uzak adası olan Meis Adası’nı ziyaret edebilir veya Kaş’ın birbirinden güzel koylarında deniz ve güneşin tadını çıkarabilirler. Macera düşkünü olan misafirlerimiz ise ülkemizin dalış cenneti olan Kaş’ta uzman eğitmenler eşliğinde Deneme Dalışı yapıp mavilikleri keşfetme imkanı bulabilirler.  Kaş’da gerçekleştirmek istediğiniz Günübirlik tüm aktiviteler için rehberimiz sizlere yardımcı olacaktır. Serbest günümüzün ardından akşam rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve akşam yemeği alacağımız restoranımıza hareket. Yemek sonrası keyifli Kaş akşamları sizleri bekliyor. Konaklama Kaş’ta

4.GÜN / 19 HAZİRAN 2024 / ADRASAN-OLYMPOS-ANTALYA-ADANA
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Kaş’a veda edip Adrasan’a hareket. 2 kilometre uzunluğunda kumsalı ve doğal güzellikleriyle ülkemizin en güzel yerlerinin başında gelen Adrasan’da vereceğimiz serbest zamanda denize girme imkanı bulabilirsiniz. Serbest zaman sonrası bir sonraki durağımız olan Olympos’a gideceğiz. Rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz Olympos Antik Kenti ziyareti sonrası Olympos Çıralı Plajı’na geçeceğiz. Ünü ülke sınırlarını aşmış olan plajında vereceğimiz yüzme molamızın ardından Antalya’ya hareket. Antalya Kale içinde yapacağımız kısa yürüyüş turu sonrası serbest zaman.  Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Havalimanı’na transfer. Pegasus Havayolları ile saat 22:55’de Adana’ya hareket. 23:55’de Adana’ya varış ve turumuzun sonu.

FİYAT

Nakit
Kredi Kartı Tek Çekim

World-Bonus-Axess-Maximum-Ziraat

Kredi Kartı 3 Taksit

Kredi Kartı 6 Taksit
İki Kişilik Odada Kişi Başı

23.950 TL

25.850 TL

27.550 TL

Tek Kişilik Odada Konaklama

26.950 TL

29.000 TL

30.950 TL

7-11 Yaş (2 yetişkinle beraber)

19.950 TL

21.500 TL

22.950 TL

FİYATA DAHİL HİZMETLER
• Pegasus Havayolları ile Adana-Antalya-Adana arası ekonomi sınıfı uçak bileti
• Programda belirtilen tüm transfer ve ulaşım hizmetleri
• Programda belirtilen tüm kültür turları
• 3 Gece Kaş Ekici Otel vb. konaklama
• Kaş Ekici Otel’de alınacak 3 Sabah Kahvaltısı
• Öğle Yemekli Kekova Tekne Turu
• Öğle Yemekli Saklıkent Jeep Safari Turu
• Maşuk Meyhane’de akşam yemeği (Menü : 4 Çeşit Meze + Salata + Levrek veya Çipura + Meyve)
• Müptela Ocakbaşı & Meyhane’de akşam yemeği (Menü : 4 Çeşit Meze + Salata + Beyti, Çöpşiş veya Tavuk Şiş + Tatlı)
• Voyn Meyhane’de akşam yemeği (Menü : 4 Çeşit Meze + Salata + Levrek veya Çipura + Tatlı)
• Rehberlik Hizmetleri
• Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Müze, Ören yeri giriş ücretleri ve tüm kişisel harcamalar
• Tüm Öğlen Yemekleri ve tüm yemeklerde alınacak içecekler
• Özel Plaj ve Beach Clup Giriş Ücretleri, Fiyata dahil olmayan öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınacak içecekler
• Fiyata Dahil olarak belirtilmemiş tüm hizmetler, Menü detayında belirtilenler dışındaki özel siparişler ve tüm içecekler.


NOTLAR
Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup tur tarihi yaklaştıkça fiyatlarda artış meydana gelecektir.
Turumuz butik olup minimum 14 kişi olacak şekilde planlanmıştır.
• Menülerde yer alan yemeklerde Ana yemek harici olan ara sıcak ve mezeler 4 kişi için ortak servis edilmektedir. Programda belirtilen veya tur öncesi acenta tarafından katılımcılarına verilen menü harici siparişler fiyata dahil değildir.
• Rehberimiz gerekli durumlarda içeriğini değiştirmemek kaydıyla tur programının akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.        
• Kesin Rezervasyon için tur bedelinin %50 lik bölümünün yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir.
• Çocuk indirimleri aynı odada 2 yetişkinle beraber olması durumunda geçerlidir.
• Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, rötarlardan, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
• Turumuz esnasında müze ve örenyeri ziyaretlerimiz olacağından gezi öncesi Müze Kart temin edilmesi tavsiyemizdir.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Hizmetleri: 0850 888 85 01
Fiyat: 24TL min. 24 /kişi başı

Bu tur hakkında detaylı bilgi almak için bize yazabilirsiniz.

Diğer Turlar

Isparta Gül Hasadı

 7-9 Haziran 2024

BODRUM

 11-14 Temmuz & 8-11 Ağustos 2024